Brak szkoleń o podanych parametrach

DLACZEGO WARTO


Ponad 40 lat doświadczenia w branży

Wieloletnia współpraca z sektorem edukacyjnym

Program stworzony przez doświadczonych specjalistów

Wiele lokalizacji i duża dostępność szkoleń

SPRAWDŹ NASZE OPINIE


Chciałbym pochwalić przebieg całego kursu i podejście do kursantów. Jestem bardzo zadowolony, wyniosłem sporą ilość informacji jak na tak krótki czas i dotychczasową niewielką styczność z takimi rzeczami. Na pewno polecę znajomym.

Marcin

Szkolenie dla operatorów CNC to dobry początek dla osób stawiających pierwsze kroki w branży. Kurs merytoryczny, spełniający moje oczekiwania.

Kamil

Szkolenie bardzo przydatne w szczególności dla osób, które pierwszy raz mają kontakt z obrabiarkami CNC. Dużym plusem jest możliwość wykonania ćwiczeń bezpośrednio na maszynach, a nie tylko na symulatorach.

Łukasz

Pełen profesjonalizm. Instruktor z ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać w jasny sposób. Jeśli pojawi się możliwość przejścia dodatkowych szkoleń na pewno skorzystam.

Paweł

Miła atmosfera, wykwalifikowany instruktor oraz profesjonalny sprzęt – to krótkie podsumowanie szkolenia, w którym wziąłem udział.

Karol

Ciekawe szkolenie, na którym dużo się nauczyłem. Polecam!

Krzysztof

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw kontakt

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


  Szkolenie jest na poziomie podstawowym, dlatego nie wymagamy specjalistycznej wiedzy. Ogólna wiedza w zakresie technicznym będzie dodatkowym atutem.

  Wszystkie zamieszczone na stronie informacje są aktualne.

  Szkolenie prowadzone jest zarówno na symulatorach, jak i na tokarce oraz frezarce renomowanej firmy Haas.

  W przyszłości planujemy organizację szkoleń w innych lokalizacjach. Jeśli są Państwo zainteresowani innym terminem lub lokalizacją szkoleń, prosimy na bieżąco przeglądać naszą stronę internetową – zakładka kalendarz szkoleń.

  Grupa szkoleniowa liczy max. 6 osób. Wyjątkiem jest Warszawa, w której szkolenie prowadzone jest dla grup max. 8 osób. Zależy nam, aby każdy z kursantów mógł wykonać ćwiczenia praktyczne pod czujnym okiem instruktora. Dzięki małej grupie instruktor ma możliwość indywidualnego podejścia do kursanta.

  Minimalna ilość osób w grupie to 3.

  Proponujemy już zapisanym uczestnikom odbycie szkolenia w innym terminie.

  Dla pracodawcy najważniejsze są kwalifikacje i doświadczenie. Szkolenie jakie oferujemy gwarantuje podniesienie kwalifikacji, bardzo istotnych dla przyszłych pracodawców. Wielu z naszych kursantów znalazło zatrudnienie dzięki posiadaniu certyfikatu operatora CNC.

  Szkolenia prowadzone są przez certyfikowanych instruktorów posiadających wieloletnie doświadczenie dydaktyczne zdobyte podczas pracy z uczniami oraz praktyczne przy obsłudze maszyn.

  Certyfikat wydawany jest po uzyskaniu 80% punktów z egzaminu końcowego. W przypadku jeśli uczestnik szkolenia nie uzyska wymaganych 80% – uzyska dyplom ukończenia szkolenia.